Arkadiusz Chrzan

lek. dent. Arkadiusz Chrzan

Lekarz dentysta 


Endodoncja mikroskopowa 
Stomatologia zachowawcza 
Leczenie stawów skroniowo-żuchwowych 

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Dyplom lekarza uzyskał w 2010 roku. Lekarz, który bardzo sobie ceni wysoką jakość, ergonomię oraz precyzję pracy.  Od ponad 10 lat praktykuje pracę w powiększeniu przy użyciu mikroskopu zabiegowego. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. 


W trakcie kariery zawodowej stale poszerza wiedzę poprzez liczne szkolenia oraz konferencje. W zakresie zawodowym nieustanie dąży do perfekcji i zgłębia tematy diagnostyki i postępowania w przypadku zaburzeń narządu żucia oraz okluzji w diagnostyce, planowaniu i leczeniu stomatologicznym. Preferuje aktywny sposób odpoczynku jak sport, wędkowanie, rozrywkę i wszelkie łamigłówki słowne, logiczne czy szachy.

Umów wizytę

Opinie naszych pacjentów

Pan doktor leczył mi kanałowo dwa zęby (pod mikroskopem). Jestem zadowolona z leczenia. Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia przed i po leczeniu.

Opinie naszych pacjentów

Bardzo profesjonalne podejście doktora Chrzana. Byłam w wielu gabinetach i dopiero doktor Chrzan potrafił zdiagnozować przyczynę bólu. Podczas jednej wizyty udało się wykonać całe leczenie. Zdecydowanie polecam. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

hCaptcha