Michał Karpiński

Michał Karpiński

Lekarz dentysta 


Specjalista chirurgii stomatologicznej 
Implantolog 

 

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację odbył na oddziale Chirurgii Twarzowo – Szczękowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W codziennej praktyce zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią oraz leczeniem pacjentów w narkozie. Chirurg, którego praca to pasja, w związku z czym przywiązuje do tego ogromną wagę. 


Szczególne miejsce w Jego praktyce zawodowej zajmuje implantologia oraz zabiegi umożliwiające przygotowanie lub stworzenie warunków do pomyślnej implantacji (augumentacja kostna, podniesienie dna zatoki) jak też zabiegi związane z chirurgią plastyczną tkanek miękkich (tzw. zarządzaniem tkankami miękkimi). Jest to nieocenione połączenie umiejętności, które pozwala uzyskać przewidywalne efekty leczenia protetycznego/ implantoprotetycznego  już na etapie planowania chirurgicznego. Od lat posługuje się systemem implantologicznym Astra Tech Implant System EV, renomowanej firmy Densply Sirona, który umożliwia uzyskanie przewidywalnych i trwałych wyników leczenia implantologicznego.  
Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i kongresach medycznych w kraju i zagranicą. 


Motto: 
„Priorytetem w leczeniu każdego pacjenta jest dla mnie indywidualne i kompleksowe podejście, które staram się realizować w codziennej pracy.” 
Prywatnie interesuje się tenisem ziemnym, fotografią, motoryzacją, muzyką.  
W czasie wolnym chętnie realizuje jako ojciec, spędza czas na dobrej zabawie i realizacji pozostałych pasji. 

Umów wizytę

Opinie naszych pacjentów

Usuwałam u Pana doktora dwie ósemki pod narkozą. Wszystko przebiegło rewelacyjnie, nie było powikłań ani nawet opuchlizny. Polecam zabieg każdemu kto boi się wyrywania przy znieczuleniu miejscowym. Pan Michał jest świetnym specjalistą oraz przemiłym człowiekiem. Odpowiedział na każde pytanie a było ich sporo. Szczerze polecam!

Opinie naszych pacjentów

Lekarz miły, zabieg sprawnie przeprowadzony. Co prawda ząb był "trudny", aczkolwiek Pan doktor super sobie z nim poradził. Wyrwana ósemka. Żadnej opuchlizny, żadngo bólu w czasie jak i po zabiegu. Stres przed zabiegiem ogromny, jak się okazało, niepotrzebnie. Gorąco polecam. 

Opinie naszych pacjentów

Pan Doktor jest świetnym specjalistą i przemiłym człowiekiem. Mimo stresu przy każdym zabiegu jestem pewna, że jestem w najlepszych rękach. U Doktora miałam wyrywaną ósemkę i podnoszenie dna zatoki szczękowej, oba zabiegi bezbolesne i bez żadnych komplikacji, przebiegające w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm, polecam ogromnie!

FORMULARZ KONTAKTOWY

hCaptcha