Michał Karpiński

Michał Karpiński

Chirurg szczękowy - implantologia

 

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację odbył na oddziale Chirurgii Twarzowo – Szczękowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od kilkunastu lat zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią i implanto-protetyką, wykonuje zabiegi w narkozie. 

 

Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i kongresach medycznych w kraju i zagranicą (USA, Izrael). Jego motto: “Priorytetem w leczeniu każdego pacjenta jest dla mnie indywidualne i kompleksowe podejście, które staram się realizować w codziennej pracy.”

Umów wizytę

Opinie naszych pacjentów

Usuwałam u Pana doktora dwie ósemki pod narkozą. Wszystko przebiegło rewelacyjnie, nie było powikłań ani nawet opuchlizny. Polecam zabieg każdemu kto boi się wyrywania przy znieczuleniu miejscowym. Pan Michał jest świetnym specjalistą oraz przemiłym człowiekiem. Odpowiedział na każde pytanie a było ich sporo. Szczerze polecam!

Opinie naszych pacjentów

Lekarz miły, zabieg sprawnie przeprowadzony. Co prawda ząb był "trudny", aczkolwiek Pan doktor super sobie z nim poradził. Wyrwana ósemka. Żadnej opuchlizny, żadngo bólu w czasie jak i po zabiegu. Stres przed zabiegiem ogromny, jak się okazało, niepotrzebnie. Gorąco polecam. 

Opinie naszych pacjentów

Pan Doktor jest świetnym specjalistą i przemiłym człowiekiem. Mimo stresu przy każdym zabiegu jestem pewna, że jestem w najlepszych rękach. U Doktora miałam wyrywaną ósemkę i podnoszenie dna zatoki szczękowej, oba zabiegi bezbolesne i bez żadnych komplikacji, przebiegające w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm, polecam ogromnie!

FORMULARZ KONTAKTOWY

hCaptcha