Implanty zębów – Implantologia

Implanty

Implanty z kompleksowym leczeniem protetycznym

Implanty zębów stanowią optymalne rozwiązanie terapeutyczne u pacjentów, którzy nie tolerują typowych rozwiązań protetycznych takich jak protezy ruchome. Typowe protezy osadzone na implantach stwarzają lepsze warunki utrzymania i komfortu pacjenta w odtworzeniu funkcji i estetyki utraconego uzębienia. Implanty zębów to również idealne rozwiązanie dla osób borykających się z brakami w uzębieniu powstałymi w wyniku wypadków lub konieczności ekstrakcji chorych zębów.

 

W Klinice STOMATOLOGIA Tomasz Sak w Warszawie stosujemy w leczeniu implantologicznym produkty znanych, sprawdzonych firm, o długoletniej obecności na rynku polskim i światowym takich jak Straumann, Dentium, Botiss, Genoss. Dzięki temu mamy pewność, że nasze implanty zębów są nie tylko bezpieczne dla zdrowia pacjenta, ale przede wszystkim trwałe – właściwie użytkowane i pielęgnowane służą przez długi czas.

Zobacz cennik

Czym jest implant i jak wygląda zabieg implantacji?

Wbrew obiegowej opinii implanty zębów to nie korony brakujących zębów, ale śruby, na których są one mocowane. Implant, to tytanowa śruba wprowadzana w znieczuleniu w obręb szczęki lub żuchwy w miejsce brakującego zęba. Po wprowadzeniu implantu jego specjalny kształt i powierzchnia umożliwia proces osteointegracji trwający od około 2 do 6 miesięcy co prowadzi do trwałego zrośnięcia z kością. Prawidłowa integracja implantu umożliwia kolejno jego odsłonięcie celem odbudowy korony brakującego zęba. Po zakwalifikowaniu i precyzyjnym zaplanowaniu położenia implantu w oparciu o badania radiologiczne (CBCT) pacjent jest przygotowany do zabiegu i zakładany jest implant. Rutynowo zabieg implantacji przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Implanty zębów Ursynów

Od lat specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów implantacji u pacjentów niezależnie od wieku. Wykonujemy zabiegi osadzania pojedynczych implantów, jak również kompleksowe zabiegi osadzania wielu implantów stanowiących bazę pod trwałe uzupełnienia protetyczne. Naszym Pacjentom oferujemy wysokiej jakości implanty zębów znanych i cenionych producentów. Idąc w parze z niezwykle trwałymi i estetycznymi uzupełnieniami protetycznymi nasze implanty stanowią gwarancję na bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Utrata zębów i znacznej części tkanek (dziąsła i kości) szczęki w wyniku urazu/wypadku. 

Zastosowano kompleksowe leczenie implantologiczno – protetyczne.

FORMULARZ KONTAKTOWY

hCaptcha