O nas

Stomatologia Tomasz Sak to prywatna klinika stomatologiczna w Warszawie, założona przez dr Tomasza Saka w 2017 roku. 

Skupia zespół kilku lekarzy, których rekomendujemy jako specjalistów najlepszych w swojej praktyce. Nasi lekarze stale podnoszą swoje kompetencje poprzez udział w licznych szkoleniach, sympozjach w kraju i za granicą. Odpowiednia diagnostyka, zastosowanie najnowszych materiałów, technik oraz nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim doświadczenie i wiedza lekarzy oraz wykwalifikowanego personelu, świadczy o efektach leczenia. Nasi lekarze stomatolodzy często podejmują się trudnych i bardzo wymagających zabiegów. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie pacjentów i pokazaliśmy, że powodzenie leczenia zależy od etapu planowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Misją Stomatologii Tomasz Sak w Warszawie jest indywidualne podejście do pacjenta, dobieranie najkorzystniejszego planu leczenia pod względem zdrowotnym, estetycznym jak i finansowym.

 

Nasza klinika stomatologiczna oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. Od profilaktyki i podstawowego leczenia po skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii, protetyki czy projektowania uśmiechu. W trakcie długotrwałego leczenia pacjentem opiekuje się lekarz stomatolog (dentysta) prowadzący, który odpowiada za plan leczenia oraz za kontakt ze specjalistami (chirurg, protetyk, ortodonta).  

Umów wizytę

W Klinice Stomatologia Tomasz Sak kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, dlatego też wprowadziliśmy skomputeryzowaną ewidencję procesu sterylizacji. 

 

Jesteśmy lekarzami ale też rodzicami i zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna i emocjonująca jest pierwsza wizyta stomatologiczna, jak ważne jest oswajanie najmłodszych pacjentów z wizytą u stomatologa, więc zapewniliśmy warunki, które wspierają rodziców dbającyh o zdrowie jamy ustnej swoich dzieci. Staramy się podnosić śwadomość pacjentów z zakresie dbania o higienę jamy ustnej, regularne kontrole i przeglądy. Dzięki współpracy z wykwalifikowanym personelem ( higienistki stomatologiczne, asystentki stomatologiczne oraz recepcjonistki) możemy zadbać o dobre sampoczucie naszych pacjentów oraz leczenie w komfortowych warunkach i miłą atmosferę i sprawna obsługę. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

hCaptcha