Tomasz Sak

lek. stom. Tomasz Sak

Stomatologia zachowawcza, protetyk

 

Od tego czasu nieustannie doskonali swoje umiejętności i kwalifikacje uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych kursach i szkoleniach. Udział w wielu kongresach dał mu możliwość zarówno nabywania wiedzy jak i dzielenia się swoim doświadczeniem jako wykładowca, wśród najlepszych ekspertów z całego świata.

 

Specjalizuje się w protetyce stomatologicznej i stomatologii estetycznej (licówki, wybielanie, projektowanie uśmiechu). Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w protetyce opartej na implantach dentystycznych. Zajmuje się odbudową protetyczną od pojedynczych braków zębowych po złożone prace na implantach oraz kompleksowe rekonstrukcje uzębienia. Jego credo to indywidualne, empatyczne podejście do każdego pacjenta, tak aby kompleksowy, w pełni spersonalizowany plan leczenia uwzględniał potrzeby i oczekiwania leczonej osoby.

Umów wizytę

Opinie naszych pacjentów

Od lat mam duże zaufanie do dr Saka wiedząc, że w pierszej kolejności będzie chciał uratować mój ząb. Kompetentny, rzeczoqy, dokładny, a przy tym bardzo sympatyczny. Polecam!

Opinie naszych pacjentów

Po prostu złota rączka. Niesamowite wyczucie estetyki wyróżnia doktora Tomasza Saka. Lekarz godny polecenia, świetny fachowiec, delikatny i spokojny. Brawo doktorze jesteśmy przezadowolone.

Opinie naszych pacjentów

Cudowny stomatolog. Ma wielki talent. Zawsze znajdzie sposób aby uratować zęby. Jak ktoś doskonale określił, złota rączka. Znam Pana doktora wiele lat i nigdy się nie zawiodłam. Jeden raz musiałam iść do innego protetyka z powodu niedostępności dr Saka i skutki tej wizyty oczywiście są opłakane. Ratuje mnie oczywiście dr Sak. Cudowny w każdym calu.

Opinie naszych pacjentów

Doktor Sak wpisany jest w moim kalendarzu w zakładce - polecani lekarze. Rekomenduję jako wysokiej klasy specjalistę. Z jego usług korzysta cała moja rodzina i polecam wszystkim którzy pytają mnie o najlepszego i uczciwego stomatologa i protetyka. Oby żył 100 lat bo nie zamienię Pana doktora na żadnego innego.

Opinie naszych pacjentów

Wybitny lekarz. Cierpliwy i staranny. Świetny protetyk z ręką artysty. Odtworzony ząb wygląda bardzo dobrze.

Opinie naszych pacjentów

Trafiłam na doktora przez czysty przypadek i odtąd "ścigam Go" po całej Warszawie, bo wizyt u innego lekarza nie biorę w ogóle pod uwagę. Nasza "przygoda" trwa już blisko 10 lat, czyli jesteśmy prawie w relacjach rodzinnych;) Śmieję się często, że jestem trudnym przypadkiem stomatologicznym, któremu On potrafi zawsze przyjść z pomocą. Doktorze jesteś wielki!!!!

FORMULARZ KONTAKTOWY

hCaptcha