Tomasz Sak

lek. stom. Tomasz Sak

Lekarz stomatolog 
Właściciel Stomatologia Tomasz Sak 
 
Protetyka 
Protetyka na implantach 
Kompleksowe prowadzenie pacjenta  
Stomatologia zachowawcza 
Stomatologia estetyczna 

 

Tomasz Sak dyplom lekarza stomatologa uzyskał na Akademii Medycznej w Warszawie w 1999 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie protetyki stomatologicznej, protetyki implantologicznej, stomatologii estetycznej (licówki, projektowanie uśmiechu, wybielanie) oraz stomatologii zachowawczej. Ponadto zajmuje się deprogramacją oraz zaburzeniami stawu skroniowo- żuchwowego.

 
Od ponad 15 lat praktykuje wykonawstwo prac na implantach, które zajmuje szczególne miejsce w Jego praktyce zawodowej ze względu na ogromne możliwości funkcjonalnej i estetycznej odbudowy uzębienia. Zajmuje się odbudową pojedynczych braków zębowych po złożone prace na implantach. Często kompleksowe rekonstrukcje uzębienia, które wymagają doświadczenia i współpracy z pozostałymi specjalistami.  Z wielkim powodzeniem pracuje wieloma systemami implantologicznymi, między innymi: Astra, Branemark, Alpha Bio, Nobel, Straumann, Ankylos, Zimmer, Camlog, MIS, Dentium. Wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie zdobywał i poszerzał uczestnicząc w wielu kursach w kraju i za granicą. Nieustannie doskonali swoje umiejętności i kwalifikacje. Udział w wielu kongresach dał mu możliwość zarówno nabywania wiedzy jak i dzielenia się swoim doświadczeniem jako wykładowca.  


Jego credo to indywidualne, empatyczne podejście do każdego pacjenta, tak aby kompleksowy, w pełni spersonalizowany plan leczenia uwzględniał potrzeby i oczekiwania leczonej osoby. 

Umów wizytę

Opinie naszych pacjentów

Od lat mam duże zaufanie do dr Saka wiedząc, że w pierszej kolejności będzie chciał uratować mój ząb. Kompetentny, rzeczoqy, dokładny, a przy tym bardzo sympatyczny. Polecam!

Opinie naszych pacjentów

Po prostu złota rączka. Niesamowite wyczucie estetyki wyróżnia doktora Tomasza Saka. Lekarz godny polecenia, świetny fachowiec, delikatny i spokojny. Brawo doktorze jesteśmy przezadowolone.

Opinie naszych pacjentów

Cudowny stomatolog. Ma wielki talent. Zawsze znajdzie sposób aby uratować zęby. Jak ktoś doskonale określił, złota rączka. Znam Pana doktora wiele lat i nigdy się nie zawiodłam. Jeden raz musiałam iść do innego protetyka z powodu niedostępności dr Saka i skutki tej wizyty oczywiście są opłakane. Ratuje mnie oczywiście dr Sak. Cudowny w każdym calu.

Opinie naszych pacjentów

Doktor Sak wpisany jest w moim kalendarzu w zakładce - polecani lekarze. Rekomenduję jako wysokiej klasy specjalistę. Z jego usług korzysta cała moja rodzina i polecam wszystkim którzy pytają mnie o najlepszego i uczciwego stomatologa i protetyka. Oby żył 100 lat bo nie zamienię Pana doktora na żadnego innego.

Opinie naszych pacjentów

Wybitny lekarz. Cierpliwy i staranny. Świetny protetyk z ręką artysty. Odtworzony ząb wygląda bardzo dobrze.

Opinie naszych pacjentów

Trafiłam na doktora przez czysty przypadek i odtąd "ścigam Go" po całej Warszawie, bo wizyt u innego lekarza nie biorę w ogóle pod uwagę. Nasza "przygoda" trwa już blisko 10 lat, czyli jesteśmy prawie w relacjach rodzinnych;) Śmieję się często, że jestem trudnym przypadkiem stomatologicznym, któremu On potrafi zawsze przyjść z pomocą. Doktorze jesteś wielki!!!!

FORMULARZ KONTAKTOWY

hCaptcha