blank

Monika Kulik

W 2002 r ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Warszawie, uzyskując tytuł technika dentystycznego. Zgłębiała wiedzę w tej dziedzinie w Wyższej Szkole Inżynierii Dentystycznej w Ustroniu oraz na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie ukończyła licencjat na wydziale Nauk o zdrowiu, specjalność techniki dentystyczne. Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Zdrowie publiczne broniąc pracę z zarządzania i organizacji.

Z pracą w gabinecie stomatologicznym związana od początku drogi zawodowej począwszy od asystentki stomatologicznej, technika dentystycznego po osobę zarządzającą i organizującą pracę gabinetu oraz pracowni protetycznej. Uczestniczka wielu szkoleń zarówno z dziedziny techniki dentystycznej jak też protetyki stomatologicznej. Pracowała w pracowni w klinice stomatologicznej, gdzie zajmowała się wykonawstwem prac protetycznych (głównie na implantach) metoda CAD/CAM.

Osoba odpowiedzialna, rzetelna, posiada umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej. Lubi dobrą muzykę, taniec. Prywatnie mama Olka, który jest dla niej źródłem motywacji w życiu osobistym i zawodowym, jak też inspiracją do dobrych pomysłów na ciekawe hobby